Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Almased
Zboží 1 / 1
Podrobné údaje o zboží

Almased

Kód: A27012227
Almased

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno.
599 Kč , plus doprava
Almased

Almased optimalizuje metabolismus prostřednictvím interakce přírodních stavebních kamenů. Výsledkem je zvýšené spalování tuků, aniž by to ovlivnilo svaly. Pro uživatele Almased je důležité že posílí jejich imunitní systém, stejně jako jejich svaly. Almased lze kombinovat se všemi testovanými dietami a zvýšit jejich úspěšnost.

Složení:

Sojový Protein Isolate, Honey, Sušené mléko jogurt prášek, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, citronan vápenatý, vitamín C, niacin, barvivo: Riboflavin (vitamin B 2), vitamin E, oxid zinečnatý, černé Fumerate, síran manganatý, vápník pantothenát, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín A, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, biotin, vitamín D3, vitamín B12

Začněte svůj den s energií

Almased ® obsahuje důležité základní živiny a ochranné buňky fytochemikálie. Pomineme-li další pozitivní účinky, Almased ® podporuje klidný spánek.

Posílení imunitního systému

Almased ® dodává tělu kyselinu mléčnou a aktivní mléčné bakterie, které mají pozitivní vliv na střevní bakterie a střevní sliznice, a tím posiluje imunitní systém. Buďte produktivnější s Almased ® zvyšuje metabolismus a tím přispívá ke zlepšení obnovy buněk, více energie a snadnější výkon při plnění každodenních úkolů.

Aminokyseliny v Almased ® významně přispívají k obnově střevní sliznice. Aktivní bakterie mléčného kvašení a kyseliny mléčné podporují jejich funkci. Dobře fungující trávicí trakt je důležitý pro silný imunitní systém. Fytochemikálie v sóji v Almased ® také posilují imunitní systém a chrání tělo před ničivými buňkami volnýnch radikálů. Jiné tělesné funkce optimalizuje po několika dnech v důsledku výrazně lepšího metabolismus na Almased ® Dieta - máte pocit, více energie a aktivity.

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Almased Almased
Kód: A27012227  
599 Kč*
Zboží 1 / 1
counter