Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Výrobníky sody
Podrobné údaje o zboží

SodaStream SPIRIT ITALIAN SPRITZ

Kód: 98011241
SodaStream SPIRIT ITALIAN SPRITZ

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
2.599 Kč , plus doprava
SodaStream SPIRIT ITALIAN SPRITZ
 • Mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody
 • Limitovaná edice pro příznivce letních střiků z perlivé vody
 • Přibalena rozšířená sada příslušenství s tematikou italského perlivého stříku Spritz
 • Moderní typ výrobníku perlivé vody, který se krátce po uvedení na trh stal vítězem testu časopisu dTest
 • Aby se vám výrobník obsluhoval pohodlněji, je vylepšen šikovným systémem pro uchycení lahve zacvaknutím namísto šroubování
 • Můžete použít jakékoliv velké plastové lahve SodaStream typu Jet i Fuse (1 l) i všechny SodaStream lahve malé (0,5 l)
 • Bombička s náplní potravinářského CO2 plynu vystačí až na 80 litrů perlivé vody
 • Náplň potravinářského CO2 plynu z plnící linky SodaStream je pod trojnásobným dohledem na nezávadnost
 • Spotřebovanou bombičku vyměníte za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás, kam běžně chodíte nakupovat
 • Případné další dotazy ráda zodpoví naše zákaznická linka 730 840 480 či info@sodastream.cz

Zatímco na obzoru pozvolna pohasínají poslední paprsky odcházejícího dusného letního dne, vy sledujete kostky ledu houpající se na typicky červeně zbarvené hladině střiku uvnitř sklenice, pokryté jen pomalu stékajícími kapkami rosy. V takový moment si uvědomíte, že propásnout ve vašem obchodě limitovanou edici výrobníku perlivé vody SodaStream pro milovníky a znalce letních střiků, dokud je k dostání, by vám velmi brzy začalo být líto.
 
Letní limitovaná edice výrobníku perlivé vody SodaStream Spirit přichází potěšit milovníky perlivých střiků všeho druhu z dobrého vína. A protože dobré víno je krásný nápoj, který si nechcete kazit společností obyčejné balené vody, unavené dlouhým skladováním v plastové lahvi na cestě k vám, velmi brzy objevíte, jak báječným vynálezem výrobník perlivé vody SodaStream je. Z ledově chladné a čerstvě natočené vody vám během několika vteřin připraví vodu perlivou, a to kdykoliv dostanete chuť na další sklenici perlivého střiku. Případně, přepadne-li vás úplně normální, obyčejná žízeň.
 
Charakteristicky červenou barvu štiplavě perlivého pití nazývaného někdy Spritz Veneziano či jednouše Spritz pravděpodobně znáte. A právě této italské verzi střiku, známého jako Spritz, je věnována naše limitovaná edice vyrobená v omezeném počtu kusů. Na rozdíl od "řadových" výrobníků SodaStream najdete v krabici přibalenu navíc jako "ochutnávku" rozšířenou sadu příslušenství, tematicky zaměřeného právě na italský střik Spritz.
 
S více lahvemi budete mít v horkých letních dnech vy i vaši blízcí stále při ruce dostatečnou zásobu čerstvé perlivé vody či z ní připraveného střiku. Nezapomněli jsme ani na dvě masivní sklenice SodaStream zdobené jemným vzorem z vlnek, ze kterých vás bude čerstvě natočenou perlivou vodu bavit nejen pít, ale i pozorovat.
 
Jako symbolickou třešničku navrch od nás máte přímo v balení koncentrovanou příchuť SodaStream Italian Spritz. Stačí naředit čerstvě natočenou perlivou vodou z výrobníku SodaStream a okamžitě na jazyku ucítíte typickou nahořklou citrusovou chuť.
 
Do receptury příchuti SodaStream Italian Spritz jsme použili skutečnou citronovou a pomerančovou šťávu z koncentrátů šťáv tohoto ovoce a špetku chininu, díky kterým má naše příchuť na jazyku charakteristikou a věrnou chuť italského střiku. Neobsahuje žádný alkohol a na rozdíl od klasických "barových" provedení vám tak dává na výběr. Zůstaňte u perlivé vody v nealko úpravě chutnající jako Spritz, nebo přidejte vaše oblíbené Prosecco víno a za pár okamžiků máte připraven skutečný střik se vším všudy.
 
Neexistuje jeden "správný" návod ani přesný poměr složek, jak si Spritz připravit, aby se o něm dalo říci, že je ten pravý. A tak, navštívíte-li v Itálii, domovině tohoto skvělého nápoje, různá místa, bude pokaždé malinko jinak chutnat i vypadat. Vždy ale bude mít charakteristickou červenou barvu a typicky nahořkle citrusovou perlivou chuť, která je výsledkem nepsaného pravidla, že základ tvoří mix dobrého Prosecco vína s perlivou vodou, doplněného přibližně z 1/3 některým z hořkých likérů.
 
Zkuste ochutnat náš recept na Italian Spritz v úpravě SodaStream :
 
Jedno plné víčko koncentrované příchuti SodaStream přidejte do velké SodaStream lahve s čerstvě připravenou perlivou vodou.
 
Takto připraveným základem naplňte přibližně do 1/2 až 2/3 podle chuti připravenou sklenici.
 
Doplňte oblíbeným Prosecco vínem.
 
Na vrch přidejte plátek čerstvě rozkrojeného pomeranče a led. Hotovo.
 
Pokud vám vlivem horkého letního počasí střik Italian Spritz dojdeve sklenici  dříve, než jste čekali, nezapomeňte, že s limitovanou edicí výrobníku perlivé vody SodaStream Italian Spritz si můžete tu další připravit kdykoliv doslova pár kroků od vašeho gauče či zahradního lehátka.
 
Výrobník SodaStream Spirit v oblíbené sněhobílé barvě vás příjemně překvapí nápadně tichou a kultivovanou přípravou perlivé vody i příjemnější obsluhou s minimem nezbytných úkonů. V jeho prospěch mluví i skutečnost, že se díky svým vlastnostem stal krátce po uvedení na trh vítězem velkého testu výrobníků perlivé vody časopisu dTest.
 
SodaStream Sprit patří ke zlatému středu v naší produktové nabídce. Za cenový rozdíl několika stokorun oproti základním modelům Jet dostanete uvnitř nejmodernější technologii přípravy perlivé vody a navenek omlazený líbivý vzhled a příjemnější přípravu perlivé vody. Spočívající v šikovném uchycení lahve pouhým nasunutím a zacvaknutím, díky kterému a na rozdíl od dřívějška už lahev nemusíte nikam šroubovat.
 
Spirit pracuje na mechanickém principu. To znamená, že si perlivou vodu připravujete stlačením ovládacího tlačítka na horní straně výrobníku. Počtem stlačení zvolíte, zda-li má být vaše voda perlivá jemně či více, podle vaší vlastní chuti. Model výrobníku perlivé vody Spirit funguje se všemi typy opakovaně použitelných lahví SodaStream plastových a nelze jej kombinovat s lahvemi skleněnými. Doporučujeme používat lahve označené jako Fuse, s moderním protáhlým tvarem kapky, pro tento výrobník přímo určené.
 
Dvakrát měř, jednou řež. Na nezávadnost naší originální náplně potravinářského CO2 plynu z plnící linky SodaStream se nicméně můžete spolehnout hned trojnásobně!
 
K přípravě čerstvé perlivé vody ve vašem výrobníku SodaStream slouží náplň potravinářského CO2 plynu, kterou výrobník čerpá z velké bombičky SodaStream ukryté pod příklopem ve své zadní části.
 
V případě náplní potravinářského CO2 plynu SodaStream z naší vlastní plnící linky se můžete spolehnout na hned trojnásobnou péči o nezávadnost :
 
Bombičku SodaStream před každým novým naplněním pečlivě vypláchneme pod vysokým tlakem.
 
Bombičku naplníme CO2 plynem výhradně v čisté potravinářské kvalitě, pravidelně kontrolované laboratoří.
 
Každou bombičku nakonec nakonec zapečetíme charakteristickým modrým převlečným rukávkem nasazeným na ventil bombičky. To abyste měli jistotu, že náplň pochází z naší plnící linky a na její čistotu a nezávadnost se můžete spolehnout.
 
Bombička SodaStream obsahuje tolik potravinářského CO2 plynu, že si doma připravíte až 80 litrů vaší vlastní čerstvé domácí perlivé vody. Přesný počet litrů záleží na typu přístroje a vaší oblíbené perlivosti vody. A teď si pod tímto číslem představte, jakého množství jednorázových lahví balené vody vás každá jedna bombička SodaStream ušetří. Všechny tyto lahve byste museli nakoupit, odnést a po vypití se postarat o jejich likvidaci jako plastového odpadu.
 
Při doporučené maloobchodní ceně za náplň potravinářského CO2 plynu SodaStream vás  litr vlastní domácí perlivé vody vychází na cenu zhruba od 2,57 Kč.
 
Jak postupovat, pokud ve vašem výrobníku perlivé vody SodaStream dojde náplň potravinářského CO2 plynu SodaStream.

 
Po spotřebování náplně vám prázdnou bombičku vyměníme "z ruky do ruky" za naplněnou na některém z více jak 2.000 výměnných míst, která jsou vám vždy nablízku po celé republice. Ve velkých obchodních centrech i na malých venkovských prodejnách. Díky takto unikátní husté síti výměnných míst vyměníte prázdnou bombičku SodaStream bez složitého hledání v podstatě na každém rohu.
 
Naplněnou bombičku žádejte podle konkrétní prodejny na pokladně nebo u zákaznického informačního pultu.
 
1) Z výrobníku domácí perlivé vody vyšroubujte prázdnou bombičku.
2) Zajděte na některé z výměnných míst SodaStream, která jsou vám vždy nablízku po celé republice.
3) Na pokladně či zákaznickém informačním pultu uhradíte cenu plynové náplně a výměnou za prázdnou dostanete na počkání od obchodníka naplněnou bombičku, kterou má pro vás připravenu.
 
Nevíte-li si s výměnou prázdné bombičky SodaStream za naplněnou rady, budeme vám rádi nápomocni na naší zákaznické informační lince +420 730 840 480 nebo info@sodastream.cz.

Obsah Balení

 • výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit

 • bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80l perlivé vody

 • 1ks velká opakovaně použitelná nápojová lahev typu Fuse 1 litr

 • 1ks velká opakovaně použitelná nápojová lahev typu Fuse 1 litr s potiskem věnovaným italskému střiku Italian Spritz

 • 1ks malá dámská lahev do kabelky 0,5 litru s potiskem věnovaným italskému střiku Italian Spritz

 • 500 ml koncentrovaná příchuť SodaStream Italian Spritz bez alkoholu

 • 2ks sklenice SodaStream á 330 ml s jemným vzorem z vlnek

Informace o koncentrované příchuti SodaStream Italian Spritz

 • Ochucený nápojový koncentrát s citronovou (30,3%) a pomerančovou (21%) šťávou z koncentrátu ovocných štáv, cukry a sladidly

 • Koncentrovaná příchuť 500 ml pro 12 velkých SodaStream lahví nápoje

 • Doporučený poměr ředění pri použití odměrky ve víčku: 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé vody

 • Citronová (30,3%) a pomerančová (21%) šťáva z koncentrátů ovocných šťáv

 • Energie na 100 ml hotového nápoje : 57,6 kJ / 13,8 kcal

 • Slazeno : cukr, sukralosa, acesulfam K

 • Chinin
   

Rychlý návod k obsluze

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží SodaStream SPIRIT ITALIAN SPRITZ SodaStream SPIRIT ITALIAN SPRITZ
Kód: 98011241  
2.599 Kč*
counter